Červen 2009

Pozastavujem přijímání členů! Ale opravdu...

21. června 2009 v 16:33 | Yone |  News&Info
Tááák.... jsem si řekla, že to tedy napíšu. Omlouvám se Kyuu a Taye, že tak náhle píšu takovýto článek ale už jsme o tom hodně mluvily, tak to snad nevadí.

Heroes Come Back oficiálně pozastavují přijímání nových členů. Nebudou žádné vyjímky! Carbona ještě počítáme, ale měl by poslet přihlášku Taye nebo Kyuu na jejich e-maily.
Pozastavujem přijímání členů z několika důvodů o kterých už Taya nebo Kyuu (nevím kdo z nich) psali, ale asi se na to zapomělo. Berte to prosím vážně....
První je to, že většina z nás nemá ještě cosplaye vůbec hotové. A další to, že přece nechcem dopadnout jako Dattebayo! Že ne? Myslí, že by nás mělo být tak nejvíc patnáct až dvacet-chcem být přece parta kámošů a to v padesáti nejde (uznávám že s tím počtem přeháním. XD). Později se pravděpodobně přijímání členů obnoví, ale nikdy to nebude tak, že berem každého kdo si řekne, ale nebude to brát vážně.

A ještě jedna věc...
Byli bychom rádi, kdybyste své cosplaye dokončily dokonce prázdnin, ať v září může být sraz v cosplayích.


Arigato... :D

Dnes....

6. června 2009 v 10:13 | Taya |  Srazy
Dnes lidi nezapomente ve 12:OO na Černém Mostě. Omlouvám se, že to sem dávám na poslední chvíly ale někdo změnil heslo a tak sem se sem dostala až dnes když sem zklusila druhou možnost hesla...
Jo kdyby bylo opravdu moc hnusně, tak se můžem stavit u nás ;)
Zatim :3

Taya :3