Rozloučení

19. prosince 2009 v 21:33 | Taya |  News&Info
Drahá Kyuu,

Nepíše se mi to snadno, ale po diskusi s ostatními členy našeho cosplay teamu, jsme dospěly k tomuto závěru: Já, Yone, Karin, Aiko, Kami, Joya a Nerro jsme se rozhodly odstoupit z cosplaye. Důvodem našeho rozhodnutí je, že cosplay gang se ocitl na mrtvém bodě, ale toto není jediným důvodem našeho odchodu.
Hlavním důvodem je, že jsi se opravdu velmi změnila. Obávám se, že pokud bych se pokoušela Ti to vysvětlit, nepochopila by jsi to...
Každopádně jsme založily nový cosplay team a pokud by si změnila svůj postoj, budeš u nás mít vždy otevřený dveře :)
Opravdu nás to všechny mrzí, ale takhle bychom to dlouho nevydržely.
S přáním všeho nejlepšího se loučíme a doufáme, že jednoho dne budeme všichni zase pohromadě.

Tvoji: Taya, Aiko, Yone, Nerro, Kami, Joya a Karin
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kyuu-san Kyuu-san | 20. prosince 2009 v 23:24 | Reagovat

Nevidím důvod toho proč jste odstoupily. Jestli mě v teamu nechcete, můžete klidně říci. V poslední době jsme se skoro neviděly, takže ani vlastně nevím jak dost dobře můžete posoudit že jsem se změnila.
Byla jsem jedna z těch co team v podstatě založili, byla jsem u vzniku toho nápadu a pak i realizování. Původně bylo spoustu plánů a pak jsme to začali brát vážněji... Nechci si tady nějak stěžovat něbo cokoli, ale...
Těšila jsem se že v co neblizší době cosplay team už opravdu pořádně rozjedeme a možná nakonec opravdu budeme nejlepší a nejslavnější cosplay team v ČR. Nu což...to je fuk...
Jenom mi přijde trochu hloupé, že jste to spolu prodebatovaly a mě neřekly ani slovo...

2 Yone Yone | 21. prosince 2009 v 3:47 | Reagovat

Mě je to všecko strašně líto....
Popravdě řečeno, jsem si do poslední chvíle myslela, že se toho srazu máš zůčastnit taky, abychom ti řekli jak se věci mají... Tím se ale nesnažím se nějak ospravedlňovat.
To jestli ses změnila nebo ne opravdu nejsem schopna dostatečně posoudit... nicméně napíšu, co konkrétně se nelíbí mě, abys to věděla.
Jedna z věcí, která mě osobně nejvíc mrzela bylo to s tím Kirou. CO jsem slyšela přímo od tebe by se ještě dalo... (rozhodně jsem se ale nechtěla hádat kdo by byl lepší, zda tvůj bratr nebo má sestra.) víc mě mrzelo, když jsem se později od Tayi dozvěděla, že jsi řekla, že se se mnou o tom klidně zhádáš. To se mě dost dotklo. (Do té doby jsem tomu že ses možná změnila ani nechtěla věřit) myslela jsem si, že je v tom jasno. Moje ségra má Izuru nejradši z celého Bleache a proto, že máme v cosplayi omezené možnosti by to byl vlastně i jedině on, koho by mohla cosplayovat. Tvéme bratrovi v tom samozřejmě nebudu nijak bránit. Ale rozhodně jsem se nechtěla hádat! O tom přeci cosplay není.
Už dlouho jsem se s tebou chtěla osobně sejít, abych zjistila jak to tedy je s těmi ostatními věcmi.... když jsme si tedy v pátek daly sraz, bylo to úplně jiné než kdykoliv jindy. Už třeba tím, že jsme se vůbec ničemu nesmáli a celou dobu jsem měla pocit, jakoby se kolem nás vznášel takový černý oblak. Krom toho se mi zdálo, že všecko co říkáš je dost negativní.
Další věc co mi trochu vadí je to, že používáš japonské fráze, kterým nerozumíme. Vždyť mi všichni jsme si přáli chodit na japonštinu. Já ti to opravdu přeji... ale takhle nám to předhazovat mi přijde trochu netaktní.

Nemyslím si, že mám nějaké právo tě soudit. Je spousta věcí, které dělám špatně a vím to, a ještě alespoň jednou tolik věcí, o kterých nevím. Jen jsem ti to chtěla říct, protože to, že v tomhle článku stojí :"Obávám se, že pokud bych se pokoušela Ti to vysvětlit, nepochopila by jsi to..." nic nevyřeší.
No... asi jsem ještě na něco zapoměla....

Jeden z důvodů proč to tak dopadlo je taky to, že jsme měli pocit, že jsme selhali. Půl roku se v našem cosplayi nedělo vůbec nic. A to že tě mezi sebou nechceme není pravda. Myslím, že bys to aspoň mě mohla věřit... známe se devět let... vždycky jsi byla moje nejlepší kamarádka.
Chci jenom říct, že u mě budeš mít vždycky otevřené dveře... a myslím, že v našem cosplayi taky.
S láskou Yone♥

3 Kyuu-san Kyuu-san | 21. prosince 2009 v 13:02 | Reagovat

Oh můj Gackte! To že se s Tebou klidně pohádám kvůli tomu kdo má být Kira jsem nemyslela vážně, myslela jsem že to pochopíš. Bylo mi líto že jsi to řekla svojí sestřičce, protože jsem to vůbec nemyslela tak vážně jak to pravděpodobně vyznělo a bylo mi líto že jsi jí do toho vůbec zatahovala. Před ní bych to neřekla ani z legrace, protože by mi to přišlo hnusné a netaktní.
Pokud jde o tom sraz... Hai, četla jsem to, myslela jsem že sraz bude, jenže pak už se to o tom dál nemluvilo, neřeklo se v kolik a kde, tak jsem usoudila že se sraz zrušil. Onii-chan taky. Pokud jste se domluvily někde jinde, třeba na FB, nebo nevím, prostě jsem o tom nevěděla. Je mi líto. Myslím že tenhle blog měl sloužit jako naše oficiální stránky, tak jsem předpokládala že kdyby sraz byl, někdo by to sem napsal.
Jenom se chci zeptat... jaké používám japonské výrazy které vy neznáte? Hai, používám japonské výrazy, protože jsem na ně zvyklá a mám je ráda, a používám většinou ty všeobecně známé. Nemůžu se přece před každým slovem ptát jestli ho znáte. A řekni mi...jak mám sakra vědět že nevíte co to znamená?
Jinak... nevím co bych vám měla předhazovat, já na japonštinu nechodím ale opravdu se snažím něco se sama naučit. Protože je to pro mě opravdu důležité.
K tomu srazu v pátek... Rozhodně jsem se nesnažila říkat stále jen negativní věci. Neměla jsem špatnou náladu ani nic podobného, ale nemyslím si že se za každou cenu musím úplně všemu smát. Já sama jsem ale taky měla pocit napětí. Dost mě překvapilo jak jste na mě vyjely, když jsem řekla že se mi nelíbí český dubing Bleach. Řekla jsem jenom že se mi to nelíbí. Možná jsem to řekla víckrát, ale jinak jsem neřekla nic. Nikomu jsem to necpala. Já VÍM že když se mi to nelíbí, nemusím se na to koukat. A Taya mě hned začala přesvědčovat o tom, že je to protože na to nejsem zvyklá.
Navíc si nemyslím že se z jednoho setkání po tak dlouhé době dá něco vyčíst.

No co... rozhodně nejsem člověk co by měl potřebu se někam vnucovat... A už vůbec ie člověk, co by se přetvařoval jen proto aby ho ostatní brali...
Jenom si myslím že přátelství není o tom, že jakmile chování druhého jen trochu vystoupí z ´normálu´ tak ho ten druhý zavrnhne. Je to přesný opak. Protože když se někoho stále budeš snažit strkat do toho co není, není to potom žádné přátelství. Je to o tom mít rád toho druhého takového, jaký je...

Kyuu-san

4 Yone Yone | 21. prosince 2009 v 15:10 | Reagovat

[3]: A jak jsem to, že se se mnou zhádáš asi měla pochopit? Neslyšela jsem to od tebe. A ze srandy jsi to asi taky říct nemohla. A to že jsem to řekla sestře, je podle mě docela pochopitelné, protože to byla věc, co se jí přímo týkala. Myslím, že by to na mém místě udělal asi každý.
Co se týče toho srazu, k tomu nemám co nového říct.
Jestli nechodíš na japonštinu, tak se ti za ty japonské fráze omlouvám. V mém případě to bylo jen "Kolik je hodin". Byla jsem však špatně informovaná že na tu japonštinu chodíš.
K pátečnímu srazu: samozřejmě že po tobě nikdo nechce, aby ses všemu smála... Ale negativní atmosféra tam prostě byla. S tím dubingem Bleache to byla od nás podle mě obraná reakce. Prostě (asi si to nepřipustíš). řekla jsi že se ti jen nelíbí, ale vyznělo to docela opovržlivě. Krom toho jsi to řekla víc než jednou.

Je mi fakt proti srsti se s tebou hádat... hrozně mě to bolí. Neříkám, že je chyba jen na tvojí straně a už jsem psala, že se s tebou skoro nevídám, takto nejsem schopná úplně posoudit. Radši počkej na odpovědi ostatních... i když se mě to hodně týká, jsem taky trochu mimo. Už mě nebaví bránit ten malý kousek země co mám pod nohama.

K tomu poslednímu odstavci co jsi napsala nevím co říct. Nechci mluvit za celou organizaci.
Ale pokud by sis chtěla třeba promluvit osobně, kdybys zítra měla čas jít k nám do školy na tu výstavu, byla bych tam od tří do šesti. Mám tam hlídat... Možná přijde i Taya a Kami... Prostě si myslím, že vyřešit celou tu záležitost z očí do očí by bylo lepší než takhle po internetu.

5 Kyuu-san Kyuu-san | 21. prosince 2009 v 16:03 | Reagovat

Já se s Tebou taky nehádám a hádat nechci. Jen říkám svůj názor a pohled na věc.
Já vím že jsi to neslyšela - to je právě to co se stává když něco putuje od člověka k člověku. Nakonec to vyzní úplně jinak než původně mělo. Ie, nedělala jsem si legraci, bylo to je takové hloupé situační odseknutí. O to víc mě pak překvapilo když jsi psala ten článek na blog. Nenapadlo mě že by to někdo mohl vzít vážně.
S tvojí sestřičkou... Veř že je docela hodně lidí kteří by to neřekli. Nebo aspoň ie úplně. Nebo aspoň do té doby než se to úplně vyřeší.
K tomu Bleach... Hai, říkala jsem že jsem to řekla víckrát. Ale nic jiného. Jen že se mi to nelíbí. Neuvědomuju si že bych to říkala s jakýmkoli citovým zabarvením.

Nejsem si jistá jestli se mi chce někam chodit a rozebírat to. Nemyslím si že se stal až takový konec světa. Lidi si prostě někdy nerozumí, nebo se nemůžou dohodnout. A nemyslím si že by tomu nějak pomohlo rozebírat to.

6 Yone Yone | 21. prosince 2009 v 16:33 | Reagovat

[5]: Hmm... a co chceš tedy dělat? Fajn... nemusíš za mnou chodit. Podle mě by to asi pomohlo, ale jak chceš. Popravdě řečeno beru naší situaci dost vážně, a nemyslím si, že to je něco co se může nechat jen tak být. Byla bych ráda, kdybys přišla, ale záleží jen na tobě. Já tam budu určitě, protože musím.

7 Joya Joya | 21. prosince 2009 v 16:55 | Reagovat

Gomen gomen... Nechci se nějak vnucovat, jenom mě napadlo napsat sem svoje důvodu odstupu ze skupiny:
1.- Chtělo to začít od začátku...vemte si, že HCB začalo v červnu a zatim teda nic moc... a podle mě, kdžy se nezačne uplně od začátku naplno, tak to nemá cenu...
2.- Nesedl mi název Heroes Come Back...gomen *heh x)* To není až zas tak závažnej důvod, ale Shinigami Cosplayers se mi líbí daleko víc xD

Kyuu-sama> Abych pravdu řekla, tak jsme se my dvě viděli naposled na srazu Japonských a čínských stylů a předtim jsme se při troše štěstí viděli taky tak jednou za měsíc xDD Takže fakt nemám právo (a ani nechci) soudit, jestli ses změnila, jaká jsi, nebo nejsi atd... takže se do tohot tématu nebudu zapojovat xD

8 Kyuu-san Kyuu-san | 21. prosince 2009 v 17:06 | Reagovat

Yone-kun: Fayn. Pokud si chceš promluvit nemám problém. Sice si nemyslím že se tím něco vyřeší, ale...
Nemyslím si ale, že by byla zrovna tvoje škola ideální místo na rozhovor...

Joya-kun: Já vím... Přesně o tom jsem mluvila... Už jsme se neviděly hrozně dlouho...

9 Yone Yone | 21. prosince 2009 v 17:58 | Reagovat

[8]: Tak fajn... i když se s takovou uvidíme za hrozně dlouho... Co kdybych ti zavolala?

10 Kyuu-san Kyuu-san | 22. prosince 2009 v 18:14 | Reagovat

[9]: Já si myslím že jestli si o tom už chceš promluvit, bylo by to lepší osobně. Já sama nemám co bych k tomu řekla, ale jestli po tom toužíš...

11 Yone Yone | 22. prosince 2009 v 19:20 | Reagovat

[10]: Jak chceš. Tak nezavolám. Jestli si tedy myslíš, že je chyba jen na naší straně, tak asi taky nemám co k tomu dodat.

12 Kyuu-san Kyuu-san | 30. prosince 2009 v 13:47 | Reagovat

[11]: Ale já přece něřekla že je chyba na Vaší straně. Jen říkám že už nevím co bych k tomu řekla. Jinak... Opravdu Gomennasai že jsem nenapsala dřív, ale byla jsem teď dlouho pryč a neměla jsem přístup k internetu T_T. Po prázdninách se určitě ráda sejdu. Jinak Gomene jestli to vyznělo tak, jako že si myslím že je to jen Vaše chyba. Tak jsem to nemyslela.
Nevím kam Ti to napsat, tak mě napadlo že když už Ti se píšu, napíšu to rovnou sem. Dívala jsem se na Tvůj dev *nadšená z toho že Yone-kun zase něco přidala* a teda ty nové věci... Málem jsem dostala infarkt! Myslím to úplně vážně... kreslíš opravdu čím dál tím líp! Už teď kreslíš líp než někteří profesionální mangakové!!! Já chci taky!!! *jde spáchat seppuku*

13 Yone Yone | Web | 30. prosince 2009 v 16:03 | Reagovat

[12]: Kyyyaaaaa! Vážně? Tak Joooooooo!! Sejdem se. :D A kdy?
Jinak Arigato. :D
*Happy Yone*

14 Kyuu-san Kyuu-san | 30. prosince 2009 v 18:35 | Reagovat

[13]: No...etooo... Kdy máš čas? xD
Mě je to vcelku jedno... akorát asi někdy kdy nemám tak dlouho školu... Řekni kdy máš čas a nějak se domluvíme ^_-

15 Taya Taya | 30. prosince 2009 v 19:32 | Reagovat

err.....mohla bych jít s vámi?

16 Kyuu-san Kyuu-san | 30. prosince 2009 v 20:43 | Reagovat

[15]: Jestli chceš, proč ne...

17 Yone Yone | 30. prosince 2009 v 22:39 | Reagovat

[16]: Co v pátek po prázdinách?

18 Taya Taya | 30. prosince 2009 v 23:10 | Reagovat

já se přispůsobím...

19 Aiko Aiko | 31. prosince 2009 v 14:38 | Reagovat

Nevadilo by kdybych šla taky?

20 Joya Joya | 1. ledna 2010 v 13:50 | Reagovat

já chci bydlet v Praze T.T

21 Kyuu-san Kyuu-san | 2. ledna 2010 v 14:41 | Reagovat

[17]: Tak jsem zase konečně v Praze...
Hai, hai, myslím že pátek by byl ideální.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama